KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7472487
nr 747 2487
Axel Sjöberg
(1866-1950), Sverige
Akvarell, Axel Sjöberg (1866-1950), Höskörd i Sandhamn. signerad. 1930. 29x20 Skiss till större målning hos SE-Banken
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 19 mars 2012
kl 19:05:22
900 kr
1.000 kr
1.500 kr
1.800 kr
2.000 kr
Axel Sjöberg
Läs mer om Axel Sjöberg